Леся Українка – геніальна донька українського народу.

Дата: 13.03.2017 22:12

Серед одержимих жінок у світовому співтоваристві яскраво сяє постать геніальної дочки українського народу Лесі Українки, яка своє життя присвятила  боротьбі за світлу долю рідного народу.

Безсмертна спадщина Лесі Українки є дорогоцінним внеском у культурну спадщину не лише нашого народу, а  всього прогресивного людства. Вона була спадкоємницею й продовжувачкою традицій національного  генія українського народу Т.Шевченка, вогненного слова І.Франка.

6 березня в актовому залі ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1 м. Ходорова зібралися учні , вчителі та батьки  на літературний ранок,присвячений цій геніальній письменниці.

Свято підготували учитель української мови та літератури  Марків О.І. із учнями 7-Б класу.

Присутні  оваціями оцінили виступ  театралізованого дійства драми-феєрії «Лісова пісня»(Гнатюк,Терлак, Пивоварова).

У виконанні тріо бандуристок (Католи З., Мацук Т., Стадник В.) лунали пісні: «Добрий день, матусю Україно», «Місяць ясненький , промінь  тихесенький…», «Весна зеленим птахом прилетіла», «Над  Дніпром Сагою». Безпосередністю та щирістю у невеличкій сценці діти розкрили суть поетичного твору «Мамо, іде вже зима», виявивши свої прекрасні акторські здібності.

Зачарували  присутніх вокальні здібності гри на сопілці (Терлак Б.) , кларнеті , скрипці (Гук Д.),які майстерно виконали музичні твори.

Видатні митці ніколи не  полишають нас. З’єднавши своє життя з   мріями та стражданнями людей, із їхнім  пориванням до волі й щастя. Вони крокують великою землею безсмертя, що зветься «Україна».