Оперативна нарада за участю старост сіл Ходорівської ОТГ

Дата: 26.02.2017 21:51

24 лютого відбулася робоча нарада за участю керівників установ, організацій міста та старост сіл Ходорівської ОТГ. Обговорювалися питання щодо споживання енергоносіїв бюджетними установами та щоденний моніторинг за їх показниками споживання, виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення ремонту приміщень реанімаційного відділення Ходорівської лікарні, проведення в березні атестації народних колективів, проведення міжобласного шахового турніру  пам’яті Героя України Романа Точина та героїв Небесної Сотні, прибирання територій та організація толок, створення нового сайту міської ради, створення віддалених робочих місць по наданню адміністративних послуг , відкриття груп  ДЮСШ в сільських загальноосвітніх школах Ходорівської об’єднаної територіальної громади.