Грусятицький фольклорний колектив на обласному фестивалі в Трускавці

Дата: 17.02.2017 21:46

Вже стало доброю традицією протягом багатьох років на обласному рівні проводити  у Трускавці  фестиваль зимового фольклору «Нова радість стала», на який з`їжджаються колективи з усієї Львівщини. Мешканці міста та його гості  мають можливість насолодитись старовинними колядками, щедрівками, віншуваннями, театральними постановками вертепного дійства про народження Божого дитятка,  зачаровуватися  красою різноманітних вишиванок та українських строїв.

Гала-концерт «Соборно колядує Україна» розпочався живим ланцюгом єднання за участю учасникiв ансамблю «Золотi дiти» та глядачiв, який символізував Соборнiсть та Незалежнiсть України. Серед колективів Яворівщини, Радехівщини, Жовківщини, Городоччини, Старосамбірщин, Золочівщини, Мостищини та інші районів Львівської області, у гала-концерті брав участь  фольклорний колектив Народного дому села Грусятичі. Серед інших творів неперевершено у  його виконанні звучала  старовинна коляда «Ой видів Бог», за що колектив був  нагороджений гучними оплесками глядачів та дипломом.