Якою буде медицина у Ходорівській ОТГ?

В січні 2017 року в Ходорівській лікарні відбувся круглий стіл «Медицина в умовах Ходорівської громади: сучасний стан та перспективи розвитку». Дискусія щодо основних напрямків розвитку медицини, реформи медичної сфери, збереження педіатричного відділення, поточного стану  справ   тривала упродовж кількох годин. В результаті було визначено перелік першочергових заходів щодо покращення якості надання медичних послуг у Ходорівській громаді.

В засіданні брав участь міський голова О.Коцовський, який  закликав медиків до продуктивної роботи і запевнив, що влада з свого боку зробить все можливе для існування повноцінної мобільної лікарні: «Для мене надзвичайно важливим є забезпечення населення якісною медичною допомогою, збереження всіх відділень Ходорівської лікарні, відновлення дитячого та створення реанімаційного відділень».

.