День захисника України

Дата: 13.10.2017 21:04

У цей день звертаючись до ветеранів УПА, учасників АТО хочу висловити  подяку за героїзм та жертовність. Для багатьох поколінь українців  Ви завжди будете прикладом незламності духу та глибокого патріотизму. 75 років тому, в День Покрови Пресвятої Богородиці, було задекларовано створення Української Повстанської Армії, яку Провід ОУН покликав вести збройну боротьбу за право українців мати власну державу. Сьогодні українці мають власну державу і над золотоверхим Києвом майорить український прапор, але боротьба продовжується на Сході країни з російським окупантом. То ж нехай свято Покрови стане для нас усіх національним днем пам'яті геройського чину та слави українського війська.Сердечно бажаю Вам щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання на користь Україні. Нехай єднає нас незгасне світло віри, любові і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

Слава Україні!  Героям Слава!

Голова Ходорівської об’єднаної територіальної громади                               Олег КоцовськийФото без опису