Регіональна олімпіада з інформатики та інформаційних технологій

На початку лютого  2017 року на базі Ходорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1  відбулася зустріч майбутніх випускників навчальних закладів Ходорова із викладачами-доцентами Тернопільського національного економічного університету - А.Ф.Карачкою, Г.В. Сапожником і М.П.Комаром, які провели регіональну олімпіаду з інформатики та інформаційних технологій.

В олімпіаді прийняли участь майбутні випускники ходорівських шкіл, яких підготували їх наставники - вчителі інформатики: Яромира Пелих (Ходорівська ЗОШ №1), Тетяна Марків (Ходорівська ЗОШ №2) і Володимир Воробець (Ходорівська ЗОШ №3). Всі школярі продемонстрували належний рівень знань з даного предмету, проте найкращі результати показали учні Ходорівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – Ростислав Точ (І місце), Дмитро Пахолків (ІІ місце), Олег Федан (ІІІ місце), набравши найбільшу кількість балів. Учасникам олімпіади були вручені рекомендації до вступу в даний університет, а переможцям надана додаткова можливість вступу в даний університет на державну основу.

Вітаємо  обдаровану  молодь нашого міста та бажаємо  подальших успіхів  на шляху здобуття вищої освіти.