Критичний стан дороги в Новосільцях

Міський голова Олег Коцовський та   перший заступник голови Жидачівської РДА Василь Татарин  здійснили робочу поїздку на території населених пунктів Ходорівської ОТГ, де ознайомився із станом доріг, які в період різкого перепаду температури повітря, відлиги й потепління зазнають руйнування й на окремих ділянках досягають критичного рівня.

Зокрема, склалася критична ситуація із станом дороги в с. Новосільцях, де на ділянці близько 2 км дорожнє покриття практично зруйнувалося після потепління. Цією дорогою в даний час можна пересуватися тільки важкою технікою, маршрутні автобуси зупитяються  на околиці села.

Дане питання розглядалося на засіданні районної комісії з ТЕБ та НС. Василь Татарин зауважив, що в ситуації, яка склалася в с. Новосільцях, необхідно вживати невідкладних заходів для забезпечення належного транспортного зв’язку із населеним пунктом. З цією метою узгоджено рішення про необхідність чергування в с. Новосільцях важкої техніки районних структур ДНС й вирішення питань приведення в належний стан автодороги в цьому селі. Для проведення невідкладного ремонту дороги потрібно більше 1 тис. куб. м. гравію.