Засідання виконавчого комітету Ходорівської міської ради

Дата: 17.02.2017 20:52

26  січня 2017 року  відбулося засідання виконавчого комітету, на якому розглядались заяви, звернення громадян, установ, організацій. Заслухано звіт міського голови та роботу виконавчого комітету   за 2016 рік, інформацію про фінансово-господарську діяльність ДП "Водоканал", КП "Ходорівське УКГ",  про коригування тарифів на послуги  з утримання будинків, прибудинкових територій та вивезення твердих побутових  відходів, про визначення територій обслуговування населених пунктів  спеціалістами-землевпорядниками відділу земельних ресурсів. Затверджено списки: громадян, які перебувають в загальній черзі квартирного обліку для покращення житлових умов; громадян, які користуються правом першочергового отримання житла; громадян, які користуються правом позачергового отримання житла. Члени виконкому прийняли рішення про закріплення  однокімнатної квартири №4 на вулиці 16 Липня 1-Г в місті Ходорові та видачу ордера Небилиці С.М., про заборону руху та відстій вантажного автотранспорту по вулицях Грушевського та Героїв Євромайдану в місті Ходорові та про складання КП «Ходорівське УКГ» до 01.03.2017 року схеми  організації руху вантажного транспорту та встановлення  відповідних дорожніх знаків, про надання  дозволу на  реконструкцію шатрової покрівлі в межах існуючої  будівлі житлового будинку на вулиці І. Франка, 18 в місті Ходорові (Кудлик А.Л.), про  присвоєння  адрес: новосформованій земельній ділянці між вулицями Рильського та Долгого в місті Ходорові  – вулиця Шевченка,35, місто Ходорів; житловому будинку: на вулиці Січових Стрільців в селі Городище - будинок № 4, вулиця Січових Стрільців, село Городище Жидачівського району Львівської області (Николин Г.С.); на вулиці Зарічній в місті Ходорові – будинок № 16, вулиця Зарічна, місто Ходорів (Романів Г. І.). Крім цього, прийнято на баланс КП «Ходорівське УКГ  дитячі майданчики в кількості 5 шт. на суму 198 935 грн.; робочий проект «Реконструкція опалення адмінбудинку по вул.Шевченка,72 на суму 25 476 грн. та надано згоду на виконання делегованих державних повноважень по забезпеченню гарантованих послуг з надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги комунальним закладом охорони здоров’я Жидачівською ЦРЛ при умові скерування за направленням Ходорівською РЛ жителям Ходорівської ОТГ, доручено головному лікарю Ходорівської РЛ (Ю.Пушкарю) розробити договір про надання медичних послуг між Жидачівською ЦРЛ та Ходорівською РЛ.