ПАМ’ЯТІ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 21.02.2018 20:05

20 лютого жителі Ходорівської об’єднаної територіальної громади вшанували пам’ять ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ.

Отець-декан Мар’ян Черепанич та отець Микола Прунак відслужили поминальну панахиду на Алеї Слави Небесної Сотні Львівщини. Участь в молебені взяли: родина загиблого на Майдані Незалежності Героя України Романа Точина, народний депутат України Андрій Кіт, голова Ходорівської ОТГ Олег Коцовський, працівники Ходорівської міської ради, учнів і викладачі місцевих шкіл та небайдужі ходорівчани.

Опісля відбувся вечір-посвята у Палаці культури, який для всіх присутніх підготували вихованці Ходорівського центру дитячої та юнацької творчості (дир. Соломія Ленишин, муз.керівник Володимир Мотрук, хореограф-постановник Василь Луців). Своїми спогадами про буремні події зими, яка назавжди змінила наше життя, поділились очевидці та учасники – Богдан Крочак та Олег Любинецький.