16 та 17 березня 2017 року оголошені Днями жалоби

У  зв’язку із загибеллю під час виконання бойового завдання в зоні проведення АТО  бійця 24-ї ОМБР Збройних Сил України Князева Володимира Михайловича, уродженця села  Бортники,  16 та 17  березня  2017 року оголошені Днями жалоби. Просимо на знак скорботи за загиблим, у Дні жалоби приспустити Державний Прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та рекомендуємо утриматися у ці дні  від проведення розважально-концертних заходів та спортивних змагань.

До с.Бортники  тіло привезуть завтра 16.03.  близько 11:00. (зі сторони Жидачева). Всіх небайдужих просимо зустріти Володю з лампадками.

Поминальна панахида відбудеться 16.03. о 19:00. Похорон  17.03. о 14:00.