Новий сервіс – в Ходорові вперше свідоцтво про народження дитини видано в пологовому відділенні

Перший документ  дитини – свідоцтво про народження. Багато хто, очікуючи появу малюка на світ, готуються до цієї події, скуповуючи все потрібне в дитячих магазинах. Але ось лише деякі замислюються над тим, як оформити його перші документи і куди за цим слід звертатися. А все це дуже важливо – дізнатися всі нюанси, що стосуються реєстрації новонародженого заздалегідь, щоб потім у метушні вже після його народження нічого не пропустити і зібрати всі документи. Проте, батьки мають можливість отримати свідоцтво про народження дитини в пологовому будинку.

Таке свідоцтво вперше,  29 січня 2018 року, видав  Центр надання адміністративних послуг  Ходорівської  ОТГ щасливим батькам Марії та Олегу Войтовичам. Подія приємна та хвилююча, адже в сім’ї народилася третя дитина, а батько – наш колега.

Ходорівська міська рада вітає Олега Миколайовича Войтовича, начальника відділу містобудування та архітектури,   його чарівну дружину Марію з народженням сина Дем’яна. Бажаємо маленькому Дем’янкові рости здоровим на радість Вашої  великої та дружньої родини!