Засідання обласної Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини»

Заступник міського голови Ярослав Костур взяв участь в засіданні обласної Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини», яке відбулося 16 березня у Пустомитах.

Під час зустрічі члени Асоціації розглянули низку питань. Зокрема, про попереднірезультати конкурсу мікропроектів місцевого розвитку. Як відомо, Львівськаоблрада затвердила 543 потенційних переможців (в тому числі 9 мікропроектів Ходорівської ОТГ). Всього до участі в конкурсі зареєстрували 1300 заявок.

Також на засіданні обговорили программу транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна. В межах цієї програми від Львівщини до другого туру відібрано 107 проектів. Це є третинавідусієїкількостіпроектів, поданих на конкурс.

В свою чергу голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин розповів про підготовку до Форуму місцевого розвитку, який відбудеться у Трускавці  23-24 червня цього року.