Ходорівська об'єднана територіальна громада
Львівська область

Графік прийому громадян спеціалістами-землевпорядниками відділу земельних ресурсів виконавчого комітету Ходорівської міської ради на закріплених за ними територіями

Графік прийому громадян спеціалістами-землевпорядниками відділу земельних ресурсів виконавчого комітету Ходорівської міської ради на закріплених за ними територіями

№ п/п

П І П

Дні тижня

Територія

Години прийому     

1

Лаврусь Мар'яна Степанівна

Кожен другий і четвертий понеділок місяця

с.Чорний Острів, с.Бориничі, с.Голдовичі, с.Дроховичі,                     с. Лучани (в приміщенні сільської ради с.Чорний Острів)

з 9.00-17.00год

 

 

Кожен другий і четвертий вівторок місяця

с.Дев'ятники, с.Калинівка, с.Ятвяги, с.Юшківці (в приміщенні сільської ради               с. Дев'ятники)

з 9.00-17.00год

 

 

Кожна друга і четверта середа місяця

с. Вибранівка, с.Березина, с.Борусів, с.Бринці Загірні, с.Бринці Церковні,  с.Чижичі (в приміщенні сільської ради с.Вибранівка)

з 9.00-17.00год

2

Гамкало Віра Василівна

Кожен другий і четвертий понеділок місяця

с. Отиневичі,                                 с. Городищенське, с.Дуліби               (в приміщенні сільської ради с.Отиневичі)

з 9.00-17.00год

 

 

Кожен другий і четвертий вівторок місяця

с.Загірочко, с.Добрівляни (в приміщенні сільської ради с.Загірочко)

з 9.00-17.00год

 

 

Кожна друга і четверта середа місяця

с.Грусятичі, с.Ліщин(в приміщенні сільської ради с.Грусятичі)

з 9.00-17.00год

3

Шмаюн Оксана Ярославівна

Кожен другий і четвертий понеділок місяця

с.Піддністряни, с.Кам'яне, с.Рудківці (в приміщенні сільської ради с.Піддністряни)

з 9.00-17.00год

 

 

Кожен другий і четвертий  вівторок місяця

с. Жирова, с.Бородчиці, с.Городище, с.Заліски (в приміщенні сільської ради с.Жирова)

з 9.00-17.00год

 

 

Кожна друга і четверта середа місяця

с.Бортники, с.Букавина, с.Молотів, с.Демидів (в приміщенні сільської ради с.Бортники)

з 9.00-17.00год

4

Гагіна Юлія Миколаївна

Кожен другий і четвертий понеділок місяця

с. Вербиця, с.Вовчатичі, с.Садки, с.Сугрів (в приміщенні сільської ради с.Вербиця)

з 9.00-17.00год

 

 

Кожен другий і четвертий вівторок місяця

с.Молодинче, с.Новосільці, с.Підліски, с.Черемхів (в приміщенні сільської ради с.Молодинче)

з 9.00-17.00год

5

Лаб'як Олена Іванівна

Кожен вівторок місяця

м. Ходорів(в приміщенні міської ради м. Ходорова)

з 8.00-15.00год

 



« повернутися до списку новин