Семінар з християнського виховання

04.04.2017року в Народному домі  с.Черемхів Молодинчецького старостинського округу відбувся семінар з християнського виховання  під назвою "Великого бажайте"-присвячений 125-річниці митрополита УГКЦ Йосипа Сліпого ,організатор- провідний методист  відділу культури виконавчого комітету Ходорівської міської ради Павловська Наталія Василівна .Розпочався семінар  в храмі Покрови Пресвятої Богородиці.Парох о.Юрій Мончак та вокальний жіночий ансамбль "Любисток "відслужили хресну дорогу .Святочною ходою працівники культури вирушили до Народного дому,біля якого висадили саджанець дуба-символ мужності українького духу  Йосипа Сліпого.Продовжився семінар переглядом фільму "Життя Йосипа Сліпого",доповіддю о.Юрія Мончака.Староста Януш Надія Зіновіївна подякувала всім присутнім за змістовне спілкування  в християнському дусі.Заступник міського голови з  гуманітарних питань Ольга  Мельник підкреслила ,що основне завдання галузі культури це примноження   опільського етносу нашого краю,залучення різних вікових категорій до аторського мистецтва,збереження та відновлення Народних домів Ходорівської ОТГ.