Ходорівська міська об"єднана територіальна громада

Реконструкція покрівлі головного корпусу Ходорівської міської лікарні – один із заходів щодо інвестиційного розвитку територій громади

Дата: 26.12.2017 16:57

Депутатами міської ради внесено зміни  до показників бюджету, а саме  до дохідної та видаткової  частини бюджету зараховано суму 693,400 тис. грн. із державного бюджету для реконструкції покрівлі (заміна м’якої на шатрову) головного корпусу комунального закладу охорони здоров’я «Ходорівська міська лікарня».

Загальна вартість даних робіт складає більше 1,5 млн.грн., з яких майже 800 тисяч гривень становлять кошти міського бюджету.