Громадські обговорення

Дата: 26.03.2017 16:54

Виконком Ходорівської міської ради запрошує на проведення громадських слухань жителів села Жирова    для обговорення детального плану території для обслуговування та реконструкції нежитлових будівель, які знаходяться  за межами населеного пункту  села Жирово  на вул.Стрийська Жидачівського району Львівської області (колишній господарський двір).

Мета  ДПТ–  визначення функціонального   та параметрів забудови земельних  ділянок та містобудівних умов  та обмежень для розміщення  деревообробного підприємства  по вулиці Стрийська11а,11б в селі Жирова.

Склад та зміст ДПТ:

1.Пояснювальна записка;

2.Графічні матеріали;

Основні техніко-економічні показники: орієнтовна площа території, на яку розглядається ДПТ 7,71 га;

Розробник ДПТ  –    ПП « Інститут містобудування та архітектури», м.Львів, вул.Чорновола,67;

Замовник – Жидачівська районна державна адміністрація;

Підстава розроблення –  розпорядження  Жидачівської РДА від 24.05.2016 року № 296.

Розгляд ДТП, пропозиції  та зауваження  щодо містобудівної документації  приймаються в письмовій формі в приміщенні  старости (колишня  Жирівська сільська рада)   з 25.03 2017 року по 25.04.2017 року в робочі дні.

Відповідальна особа – Пивовар Орест Михайлович, роб.тел. 55-322