Ходорівська міська об"єднана територіальна громада

«Наші» серед переможців конкурсу «Я і мій друзяка Спорт»!

Дата: 03.04.2017 16:48

30 березня 2017 року в актовому залі Львівського державного університету фізичної культури ім.Івана Боберського відбулася урочиста церемонія нагородження переможців обласного конкурсу дитячих творчих робіт під гаслом «Я і мій друзяка Спорт», в якому взяли участь представники  Ходорівської ОТГ, які посіли  призові місця в різних вікових категоріях .

Колегія журі відзначила 32 роботи з-поміж півтисячі, надісланих на конкурс.

Наймолодший учасник це Устим Бойко (4 роки,  учень художньої студії «Мальви»)  з міста Ходорова, який приміряв лаври дипломанта номінації «Особлива відзнака журі».

ІІ місце у молодшій віковій групі (6-10 років) – посіла Балацько Христина (7 років), учениця Жирівської ЗОШ І-ІІІ ст. Жидачівського р-ну (керівник гуртка «Дивосвіт» - Походжай Марія Маркіянівна).

У середній віковій групі (11-15 років) – зайняла Семків Тетяна (12 років), учениця Центру дитячої та юнацької творчості м. Ходорова.

Також  «Особливою відзнакою журі»  нагороджена учениця Жирівської ЗОШ І-ІІІ ст., Краївська Павліна (12 років) .

Варто зазначити,що усі учасники проявили авторську особливість, креативність і майстерність, зображали величезне різноманіття видів спорту, динаміку гри і прагнення до перемоги.