Ходорівська об'єднана територіальна громада
Львівська область

Макет нашої громади

Сьогодні сучасна школа повинна дати учням не тільки певні знання, уміння та навички, але й виховати  особистість, яка після закінчення школи успішно займе своє місце в житті. Саме в школі учням необхідно дати  ті знання, що надалі дозволять їм орієнтуватися в житті і робити правильний вибір, тому що вже в шкільному віці формується громадський світогляд дитини.

    Проект «Демократія в  школі – демократія в громаді», що співфінансується Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії», сприяє формуванню у школярів суспільно – громадських компетентностей, допомагає усвідомити дитині її місце у суспільстві.  Проект має на меті адаптацію польського досвіду підтримки сільських шкіл у сфері розвитку суспільно-громадянських компетентностей учнів та використання його в українських школах в об’єднаних територіальних громадах.

   Учні  4 – 6 класів ЗОШ І – ІІ ст. №14 с. Вовчатичі успішно реалізували проект «Макет нашої громади». Під час роботи над проектом школярі дізналися про історію свого села, зібрали  інформацію, потрібну для конструювання  макету населеного пункту   та сконструювали макет. У роботі брали участь не лише учні 4 – 6 класів, але й учні інших класі, учителі, директор школи Н. М. Добуш , працівники школи, батьки. Крім того, діти мали змогу зустрітися з  отцем Миколою Прунаком, депутатом міської ради п. О. Макарик, фельдшером п. О. Матулкою, бібліотекарем п. Н. Герман, підприємцем п. Ю. Перуном. На представленні макету була присутня керівник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради п. Наталія Калинець, яка подякувала дітям за роботу та побажала подальших успіхів у роботі та навчанні.

 « повернутися до списку новин