Ходорівська міська об"єднана територіальна громада

На оперативній нараді вирішили…

Дата: 29.01.2018 16:42

26 січня 2018 року в Ходорівській міській раді відбулася щотижнева оперативна нарада за участю керівництва міської ради, старост старостинських округів,  керівників відділів,  комунальних підприємств.  На нараді розглянуто питання про підготовку до чергової ХХІІ сесії міської ради, яка відбудеться 08.02.2018 року, про пропозиції щодо плану роботи ради на 2018 рік, про підготовку актів обстеження сімей, які потрапили в складні життєві обставини, про подання пропозицій старостами щодо фінансування заходів по проведенню ремонтних робіт в храмах громади, про підсумки проведення першого фестивалю «Різдвяна феєрія» на території Молодинчецького старостинського округу в селі Черемхів та інші  питання, що стосуються роботи комунальних підприємств.