Піддністрянський старостинський округ запрошує на проведення громадських слухань

Піддністрянський старостинський округ

запрошує на проведення громадських слухань

проекту детального плану території

для визначення планувальних обмежень

та параметрів забудови земельної ділянки

з розміщенням та обслуговуванням

індивідуального житлового будинку з господарськими спорудами

по вул. Б. Хмельницького в с. Піддністряни

Жидачівського району, Львівської області

Мета  ДПТ: Уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації частини території населеного пункту;

Склад та зміст ДПТ:

1. Пояснювальна записка;
  2. Графічні матеріали;
  3. Додатки;

Основні техніко-економічні показники: орієнтовна площа території, на яку розробляється детальний план території  - 0,1652га.

Замовник ДПТ: Виконавчий комітет Ходорівської міської ради.

Розробник ДПТ: ОП ЛОПВАПБ Жидачівський відділ

Підстава розроблення ДПТ: Рішення Ходорівської міської ради №811 від 10.03.2017 року.

Ознайомлення з ДПТ відбуватиметься в приміщенні Народного Дому с. Піддністряни з моменту опублікування протягом тридцяти календарних днів (в робочі дні).

Відповідальна особа – Сомик Р.Г., тел. 096-23-98-840.

Пропозиції до проекту ДПТ подаються в письмовій формі в період з моменту опублікування протягом тридцяти календарних дні. За детальною інформацією звертатись за номером телефону: 096-23-98-840.