Лінійка-реквієм, приурочена пам’яті Небесної Сотні

Дата: 06.03.2017 16:36

20 лютого 2017 р у Чорноострівському НВК було проведено лінійку-реквієм, приурочену пам’яті Небесної Стні.

Майдан 2014 р став символом боротьби став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі.

Цього дня діти зворушливо декламували вірші: Андрій Жируха «Звернення сина до матері», Оля Пиж «Україська революція», Сніжана Чижова «Ще не вмерла Україна», Василина Івановська «Так, ми бандерівці». А також пролунали пісні у виконанні учнів нашого НВК Андріани Пашко «Прошу неба», Руслани Стасів «Небесна сотня білих журавлів», Василини Івановської «Я дочекаюся тебе».

Під мелодію гімну Небесної сотні «Пливе кача» ведучий запалив свічку і передав її учням по колу на знак того, що кожен з присутніх торкнувся пам’яттю цього священного вогню-частинки вічного. А світло цієї свічки хай буде даниною тим, хто навічно пішов від нас. Хто заради торжества справедливості жертвував собою  Вони повинні жити в нашій пам’яті !