Ходорівська об'єднана територіальна громада
Львівська область

Наближаються новорічно-різдвяні свята…Не вирубуйте хвойні дерева!

   

   У зимову пору, у період новорічно-різдвяних свят, лісові насадження  зазнають непоправної шкоди, адже попит на живі ялинки сприяє вирубуванню хвойних дерев.

   Звертаємося  до мешканців Ходорівської об’єднаної територіальної громади з проханням не вирубувати зелених красунь, а знаходити альтернативні рішення під час святкування зимових свят, що дозволять зменшити випадки несанкціонованої вирубки ялинок.

   У торгових центрах, супермаркетах та на ринках уже можна придбати штучні ялинки, які не поступаються красою і пишністю справжнім і до того ж їх можна встановлювати впродовж багатьох років. Що ж стосується запаху хвої, то можна використовувати для ароматизації приміщень натуральні ефірні олії хвойних рослин, які, окрім гарного запаху у домівці, позитивно впливають на здоров’я людей.

   Нагадаємо, щороку у грудні, напередодні Нового року та Різдва, з метою попередження незаконної рубки хвойних насаджень, безконтрольного перевезення та реалізації новорічних ялинок, а також притягнення до відповідальності за самовільну заготівлю і реалізацію незаконно зрубаних дерев проводиться екологічна акція «Новорічна ялинка».« повернутися до списку новин