До уваги молоді! Англомовний табір MINI-CASTLE CAMP

Дата: 20.11.2017 16:29

Молодіжний англомовний табір Mini-Castle Camp відбудеться 1-3 грудня 2017 року.

Кожного дня учасники зможуть брати участь у заняттях та майстер-класах, які спрямовані на покращення навичок володіння англійською мовою. Заняття відбуватимуться в Львівському обласному молодіжному центрі та центральному корпусі Львівського університету ветеринарної медицини. Перший день табору розпочнеться в п’ятницю о 17:00 (1 грудня) з зустрічі-знайомства та інтерактивних вправ, спрямованих на створення позитивної атмосфери. Два наступні дні будуть присвячені вивченню англійської разом з американцями та українськими волонтерами. В останній день учасники отримають сертифікати про участь в таборі.

Вартість участі становитиме 100 грн., що покриває роздаткові матеріали, канцтовари та кава-перерви. Кінцевий термін подання заявки на табір Міні-CASTLE Camp - 24 листопада 2017 року.

Організатори: Львівський обласний молодіжний центр  та волонтери Корпусу Миру США в Україні.