Ходорівська об'єднана територіальна громада
Львівська область

1 ЛИСТОПАДА – 99 РІЧНИЦЯ СТВОРЕННЯ ЗАХІДНО-УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ

Шановні  жителі  Ходорівської  об’єднаної територіальної громади!

     1 листопада ми відзначаємо знаменну дату в історії України – 99-ту річницю з дня проголошення Західноукраїнської Народної Республіки. Ця видатна історична подія продемонструвала незламну волю українців до незалежності, відкрила шлях до спільної боротьби  галичан та наддніпрянців за соборність. Вона і сьогодні має для українського народу велике політичне та ідеологічне значення: зросла національна самосвідомість українців та закріпилося почуття національної гідності, які через століття передалися нашому теперішньому поколінню незламних борців за волю України - учасникам АТО, які на Сході України, так само як і козацтво, Січові Стрільці, Герої  Крут, повстанці ОУН-УПА, Герої Небесної Сотні та тисячі патріотів, імена яких нам і досі не відомі, відстоюють незалежність та соборність України.

     Вітаю Вас  з цим значимим національним святом і нехай на нашій українській землі запанує такий довгоочікуваний мир, а непохитна віра в перемогу єднає нас та дає наснагу для нових звершень на благо рідного міста та України.

Слава Україні!

 

                 

                   Голова Ходорівської об’єднаної територіальної громади                                             Олег Коцовський« повернутися до списку новин