Участь Ходорівської ОТГ в публічній дискусії «Обласний конкурс проектів місцевого розвитку: стан та перспективи».

Дата: 15.09.2017 16:27

Заступник міського голови Ярослав Костур ділився досвідом реалізації місцевих ініціатив під час проведення публічної дискусії в Львівській обласній раді.

В нашій громаді на реалізацію 9 мікропроектів з усіх джерел буде спрямовано  майже 3 млн грн. (заміна фізично зношених вікон у Ходорівській міській лікарні, Піддністрянському НВК, Дев’ятниківській ЗОШ І-ІІІ ступенів та Вербицькій ЗОШ І-ІІ ступенів, ремонт покрівлі  Бортниківської амбулаторії, придбання 20 комплектів учнівських меблів для Вовчатицької ЗОШ І-ІІ ступенів та ремонт фасадів Ходорівської ЗОШ №3 ім. Героя України Романа Точина і Вибранівської ЗОШ I-IIIступенів.).

Але основне досягнення від реалізації мікропроектів – розуміння громади, що власними силами можна змінити життя на краще, це активізує громаду до співпраці із владою та бізнесом.

Наприкінці публічної дискусії для удосконалення Програми мікропроектів учасники заходу напрацювали зміни до неї.