Ходорівська об'єднана територіальна громада
Львівська область

Нарада директорів народних домів в Бортниківському старостинському окрузі

    В Народному домі села Бортники (директор Володимир Цукорник) відбулась підсумкова виїзна нарада директорів Народних домів відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради. Керівник відділу Христина Кісіль привітала колег та вручила грамоти з нагоди  професійного свята - Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Провідний методист відділу Наталія Павловська провела аналіз роботи за рік, ознайомила із планом заходів на 2018 рік та графіком виїзних нарад.

    Із словами побажань та розповіддю про роботу галузі культури на території  Бортниківського  старостинського округу  виступила староста Ольга Гурдя,  яка також є активним учасником художньої самодіяльності.

   Під час наради всі учасники  переглянули фото-слайди про  різноманітні концерти, вистави, вечори та розваги, що проходять у Народному домі с.Бортники, оглянули приміщення Народного дому та бібліотеки, відвідали виставку картин, робіт та надбань краєзнавчого музею, що знаходиться у Бортниківській  ЗОШ №4 ім.Золотаря.« повернутися до списку новин