Перехідний кубок району з шахів назавжди залишається в Ходорові

У шаховому клубі  Ходорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся щорічний традиційний кубок району з шахів, присвячений Дню Незалежності України.

У змаганнях взяли участь шість команд - у кожній по п'ять учасників. На правах господарів Ходорівчани виставили дві команди, в тому числі - ветеранів. Боротьба велась за швейцарсь­кою системою - у вісім турів по дві партії у кожному. Кожному учаснику відводилось на першу партію 15хв., на другу-5хв.

У результаті напруженої боротьби перше місце, набравши 49 очок, заслужено здобула команда Ходорова,  друге місце - команда Рогатина, а третє - команда ветеранів Ходорова.  Наступні місця посіли: Гніздичів, Любша та Жидачів.

В особистому заліку перше місце зайняв Є.Трушак (Рогатин), друге-А.Кобрій (Гніздичів), третє - Д.Ратич (Ходорів).

Усі призери в особистому заліку, а також команди та їх учасники нагороджені грамотами та грошовими преміями.

Перехідний кубок району з шахів назавжди залишиться у Ходорові, оскільки команда втретє поспіль його здобула.