У Ходорові буде ще один майданчик зі штучним покриттям

Дата: 25.04.2017 16:20

Картинки по запросу Майданчик із штучним покриттям

З метою створення умов для організації занять фізичною культурою і спортом для всіх вікових груп населення (передусім - молоді і дітей), організації змістовного дозвілля, профілактики правопорушень цього року у Ходорові на вулиці Волошина, що у житловому масиві «Троянда», планується будівництво ще одного майданчика зі штучним покриттям. Відповідне рішення 12 квітня прийняла постійна комісія з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради, яким затверджено перелік місць облаштування спортивних майданчиків в межах Обласної програми «Спортивний майданчик» на 2017–2021 роки.

Всього на обласну програму «Спортивний майданчик» цьогоріч заклали 21 млн грн. З них 16 млн на облаштування 65 майданчиків зі штучним покриттям (в т.ч. і в Ходорові), 24 із тренажерним обладнанням, на трьох замінять покриття, також 5 млн грн. передбачили на співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку для встановлення 10 універсальних спортивних майданчики, перелік яких буде визначений згодом.