Навчальна програма для працівників культури «Надихай культурою»

Дата: 14.11.2017 16:19

На базі Центру Митрополита Андрея Шептицького (бібліотеки УКУ) та народного дому с. Пасіки-Зубрицькі Давидівської ОТГ 6-7 листопада 2017 року у м. Львові відбулася Управлінська навчальна програма для працівників культури «Надихай культурою». В програмі школи культурної студії було проведено тренінги, лекції та практичні заняття «Мислити інакше: Дизайн успішного проекту», дискусії «Вони змогли» – успішні приклади культурних проектів зреалізованих у громадах Львівщини. Участь в програмі взяли та отримали відповідні сертифікати працівники культури Ходорівської ОТГ Наталія Павловська, провідний методист відділу культури,туризму та охорони культурної спадщини та  Галина Кадюк, директор КЗ «Палац культури м. Ходорів».

Захід відбувся за підтримки Львівської обласної ради, Львівської обласної державної адміністрації, Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації, БО «Львівська освітня фундація».