Делегації із Чернігівської та Кіровоградської областей вивчали досвід реалізації обласного конкурсу мікропроектів в Ходорівській ОТГ

Дата: 31.10.2017 16:18

У складі делегацій – депутати місцевих рад, працівники облдержадміністрацій, обласних рад, голови і старости ОТГ, міські голови та працівники місцевих центрів розвитку місцевого самоврядування. Зустріч відбувалася в міському Палаці культури , під час якої секретар ради Марія Гавінська інформувала  присутніх щодо питань роботи ради, депутатських комісій, співпраці з старостами старостинських округів, з громадськими організаціями, щодо структури міської ради, штатної чисельності, дохідної та видаткової частини бюджету громади. Заступник міського голови Ярослав Костур поділився досвідом щодо реалізації конкурсу мікропроектів, роботи ЦНАПу та залучення інвесторів. Під час  зустрічі порушувалися питання щодо роботи освітніх та медичних закладів в умовах проведення децентралізації.
День був насичений та інтенсивний. Учасники делегації  віддали шану  героям  на  Алеї Небесної сотні, відвідали Ходорівську міську лікарню, Ходорівську ЗОШ №3 ім.Героя України Романа Точина , оглянули  нову церкву свв..Володимира та Ольги  та місце облаштування майданчика із штучним (наливним) покриттям на вулиці Волошина.

На завершення гості подякували за теплий прийом, цікаве «живе» спілкування і запевнили, що отримали неймовірний заряд енергії та позитиву.