Відкритий творчий конкурс на визначення логотипу та гасла Ходорівської об’єднаної територіальної громади!!!

Ходорівська  міська рада  оголошує відкритий творчий конкурс на визначення логотипу та гасла Ходорівської обєднаної територіальної громади.

Запрошуємо ініціативних, активних та креативних представників громадськості долучитися до створення гасла та логотипу Ходорівської  міської ради.

Гасло та логотип Ходорівської об»єднаної територіальної громади  сприятимуть позиціюванню території як в Україні, так і за кордоном, а також – залученню інвестицій, і розвитку туристичного, інвестиційного та зовнішньоекономічного іміджу громади.

Порядок та умови проведення  відкритого  творчого  конкурсу на визначення логотипу та гасла  Ходорівської об»єднаної територіальної громади.