І генії кохають...

У ЗОШ І-ІІІ ст. №2  м. Ходорова розпочалося відзначення 203 річниці від Дня народження Тараса Шевченка. Адже про кохання Т.Шевченка написано численні спогади, наукові дослідження, романи. Але, певна річ, далеко не все сказано. У тому, кого і як кохає велика людина та й звичайна теж, розкривається історія цілого покоління, атмосфери часу. Окрім того, у митців – це один з ключів до розкриття таємниці їхньої творчості,  тематики, головних сюжетів, до розгадки політичних і життєвих ідеалів.

Торкнувшись цієї делікатної теми, учнями школи було проведено усний журнал «І генії кохають». Під час заходу ми зустрілися  з дитячим коханням  Шевченка Оксаною Коваленко в особі учениці 9 класі Прокопів Мар’яни, омріяним коханням Шевченка Ганною Закревською,  роль  якої зіграла учениця 9 класу Марків Соломія; незабутнє враження залишив образ Варвари Репніної ,  роль  якої зіграла учениця 9 класу Чех Анастасія. Кравець Христина, учениця 9 класу, зіграла роль Агати Ускової, Калитка Юлія (9 кл.)  - роль Піунової, Тимчишин Вероніка (9 кл.)  - Ликери Полусмакової.  У канву усного журналу впліталися слова ведучих – Гринишин Дарії (9 кл.) та Романа Горбатого (8 кл.), читців заходу Буняка Ростислава (8 кл.) та Швед  Дзвенислави (8 кл.); соло у супроводі бандури прозвучало  у виконанні  учениці 8 класу Бунич Діани.  А головну роль поета зіграв учень 10 класу Ліповський Ігор.  Організатор свята Леся Романівна Гульцьо залучила до підготовки презентації та вибору музичного супроводу учнів 9 класу Заяця Володимира (9 кл.) та Гвоздюка Сергія(9 кл.).

Усний журнал справив на учнів та вчителів школи  незабутнє враження.