«У Вас є ідея, ми її запакуємо!». Креативні ідеї ТОВ "Дунапак-Україна" на святкуванні Дня громади вразили всіх

Дата: 12.09.2018 15:32

Під час святкування Дня Ходорівської ОТГ не було напевно жодної людини, яка б з цікавістю не спостерігала і не захоплювалася   ексклюзивною експозицією  із картону ТОВ «Дунапак Україна». На великій площі, а саме 80 кв.м., підприємство демонструвало свої  унікальні вироби з гофрокартону. Конструктори Валерій Длужевський, Дмитро Божа та Валентин Кіжеватов показали на скільки вироби з гофрокартону можуть бути цікаві, різноманітні та  мати різностороннє призначення. Присутні мали можливість і будинок будувати, і хатку розмалювати, і цікаві ігри пограти, і навіть уявити себе королем або королевою на троні з Гри престолів!

Виставка не залишила байдужими  нікого, тут постійно були відвідувачі, їх було багато і різного віку. Повсюди був щирий дитячий сміх та безперервне фотографування. Адже, особливої уваги заслуговує унікальна фотозона! Фотографії зроблені тут напевно є чи не в кожного учасника свята.

В черговий раз всі переконалися, що картон це цікавий реквізит, стильні іграшки та цікаві ідеї для розвитку дітей.

Ходорівська міська рада дякує колективу ТОВ "Дунапак-Україна" за співпрацю, за цікаві ідеї, за позитивні емоції учасників свята.

Нехай ваше незмінне гасло  «У Вас є ідея, ми її запакуємо!» Dunapack-Ukraina приносить вам завжди стабільні прибутки для розвитку та процвітання підприємства.

Марія Гавінська, секретар міської ради