Нова українська школа запрацює з нового навчального року

Дата: 07.08.2018 15:45

У 2017 році 100 шкіл у різних регіонах України у межах експерименту МОН перейшли на новий Державний стандарт початкової освіти – Нова українська школа. Торік до проекту долучилось 9 пілотних шкіл Львівської області.

З наступного навчального року зміни будуть запроваджені в усіх школах.

Львівська область отримала субвенцію у розмірі 70,8 млн гривень із держбюджету, яка  розподілена на  райони. Ця субвенція дістанеться до кожної дитини, яка цього року піде у перший клас. Кошти скеровані  на  придбання шкільних меблів, дидактику та комп’ютерне обладнання, на підвищення кваліфікації вчителів.

Для Ходорівської ОТГ передбачена субвенція у розмірі  1 млн.  137 тис. 366 грн. (на умовах співфінансування з місцевих бюджетів), з них:

- 900 000 грн. (оснащення закладів загальної середньої освіти районів, міст, ОТГ з поглибленим вивченням природничих та математичних предметів і опорних шкіл засобами навчання, у тому числі: кабінетами фізики, хімії, біології, географії, математики, мультимедійними засобами навчання);

- 237 366 грн. (придбання персональних комп'ютерів/ноутбуків та техніки для друкування, копіювання, сканування та ламінування з витратними матеріалами для початкової школи, що мають перші класи (п'ять і більше учнів).