Благоустрій громади - Жирівський старостинський округ

Дата: 09.07.2018 00:58

Турбота про чистоту і благоустрій громади – справа кожного мешканця. Адже впорядковані вулиці, парки і сквери позитивно впливають на настрій мешканців, віддзеркалюють моральне обличчя села і кожного його жителя. Звертаємося до всіх жителів об’єднаної громади, керівників підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань з проханням: не стояти осторонь проблем чистоти та благоустрою населених пунктів; навести порядок на подвір’ях, прилеглих та закріплених територіях, відремонтувати та пофарбувати паркани. Сподіваємось, що кожне родинне подвір’я, та й в цілому громада, будуть радувати мешканців та гостей своєю чистотою та охайністю.

З метою інформування жителів громади про проведені роботи з благоустрою на території Ходорівської ОТГ розпочинаємо публікації по даному питанню в розрізі старостинських округів.

1.Жирівський старостинський округ – виконано робіт на суму 235 179,66 грн., в т.ч.в:

- с.Жирова – 24 728,62грн. (вуличне освітлення (890м), придбано та замінено 47 лампочок «ЛЕД», 21 світильник вуличного освітлення «КОБРА»);

- с.Заліски – 26 632,00 грн. (вуличне освітлення (1127м), придбано та замінено 22 лампочок «ЛЕД», 17 світильників вуличного освітлення «КОБРА»);

- с.Бородчиці – 16 795,78 грн. (вуличне освітлення (676м), придбано та замінено 14 лампочок «ЛЕД», 11 світильників вуличного освітлення «КОБРА»);

- с.Городище – 99 972,00 грн. (вуличне освітлення (1710м), придбано та замінено 30 лампочок «ЛЕД», 30 світильників вуличного освітлення «КОБРА»).

Також у 2017 році КП «Ходорівське УКГ» надало Жирівському старостату інших послуг на загальну суму - 67 051,26 грн.:

- послуги грейдера, екскаватора;

- виготовлення огорожі в с.Городище;

- встановлення зупинки в с.Заліски;

- фарбування пішохідного переходу (біля школи в с.Заліски);

- завезення щебеню:

- виготовлення робочого проекту вуличного освітлення на 2018 рік.