Участь наших музикантів в ІІІ Всеукраїнському конкурсі юних музикантів «Франкове підгір'я» в Дрогобичі

Дата: 08.07.2018 23:39

В місті Дрогобичі проходив ІІІ Всеукраїнський конкурс юних музикантів «Франкове підгір’я». Цьогоріч у конкурсі взяли участь понад 2000 тисячі учасників з різних областей України. Ходорівську дитячу школу мистецтв ім. Б.–Ю.Янівського на конкурсі представили виконавці на бандурі, скрипці, кларнеті, фортепіано, ансамблі: баяністів/акордеоністів, вокальний, які, продемонструвавши високий рівень, здобули визнання журі. Лауреати І ступеня: тріо бандуристів (М.Павлишин, С.Готра, М.Юрчак), викл. І. Шемечко; Я.Леськів /бандура інструментальна/, Н.Шумська /бандура вокальна/ викл. О.Вавричин; К.Котович /бандура інструментальна/, викл. Н.Краївська. Лауреати ІІ ступеня: В.Гвоздевич /бандура вокальна/, викл Н.Краївська; С.Готра /бандура вокальна/, викл. І.Шемечко; ансамбль баяністів /акордеоністів), кер. І.Афтаназів; С.Семків /сопілка/, О.Краївська, викл. О.Баковський, концертм. Г.Кобільник. Лауреати ІІІ ступеня: вокальний ансамбль «Веселкові барви», кер. О.Гатала. концертм. С.Добровольська;дует бандуристів «Співанка» /Н.Краївська О.Шпирко/; М.Павлишин /бандура вокальна/, викл. І.Шемечко;І.Миндюк /бандура вокальна/, викл. Н.Краївська; В.Войціховська /бандура вокальна/, викл. О.Гатала; Ю.Ратич /бандура вокальна/, викл. Н.Краївська; В.Шиманська /бандура інструментальна/, викл. О.Вавричин; М.Юрчак /бандура інструментальна/, викл. І.Шемечко; С.Сабат /скрипка/, викл. Н.Руда, концертм. У.Гульцьо. Диплом з відзнакою: Д.Гринишин Дарія /бандура інструментальна/, Н.Колобич /бандура вокальна/, викл. О.Вавричин; Ю,Тимчишин, З.Катола /бандура вокальна/, викл. І.Шемечко. Диплом за яскраве сценічне втілення: фортепіанний ансамбль /Т.Проць, Х.Клак/, кер. О.Федан. Дипломантами конкурсу стали: Т.Проць /труба/, викл. О.Баковський, концертм. Г.Кобільник; Б.Терлак /кларнет/, викл. Г.Вавричин, концертм. М.Шевчук; фортепіанні ансамблі /І.Штурмак, Х.Пастух/ кер. О.Когут, Я.Весельська, /Б.Стахів, М.Стахів/, кер. С.Добровольська, Г.Кобільник. Фінансування транспорту проведено за кошти Ходорівського міського бюджету.