Веселі канікули з Богом в Дулібах

Дата: 08.07.2018 22:20

На парафії с. Дуліби відбулися «Веселі канікули з Богом», які проводили аніматори парафіяльної спільноти УМХ сіл Трибоківці і Квітневе. Вони добре подружилися з дітьми с.Дуліби. Були цікаві ігри, веселі та запальні банси, різні пісні, майстер-класи, науки на тему “Молитва”. “Веселі канікули з Богом” відвідало приблизно 70 дітей. Ініціатором проведення даного заходу був парох сіл Трибоківці і Квітневе о. Анатолій Доманський. Всім запам’яталися його цікаві та корисні науки, безцінні поради, захоплюючі ігри, спів пісень та гра на гітарі. Захід відбувся при всебічній підтримці о. Михайла Чмира та їмості п.Оксани, які брали активну участь, підготували весь потрібний інвентар, провели майстер-клас. “Веселі канікули з Богом 2018” завершилися, але у кожному серці вони залишили частинку добра та та приємні спогади .