Літній читальний зал під відкритим небом!

Дата: 08.07.2018 20:39

Фото без опису« Літній читальний зал під відкритим небом» організовують працівники відділу читального залу та абонементу КЗ «Ходорівська міська публічна бібліотека». Тут усі бажаючі зможуть *ознайомитись з: - послугами, які надає бібліотека та стати її користувачами - цікавою краєзнавчою літературою - цікавими книжково-ілюстративними виставками та книжковими новинками *переглянути цікаві - газети та журнали із фонду бібліотеки (зокрема, відділу читального залу) - сайти за порадою працівників бібліотеки *отримати індивідуальні консультації з читання *скористатися послугою WI-FI *прочитати про останні події в Україні та світі, дізнатись прогноз погоди *зайти на свої сторінки у соціальних мережах та е-пошту. Впродовж літа Ви можете зустріти організаторів проекту біля бібліотеки, у центральній частині нашого міста (у парках, скверах, на дитячих майданчиках). Якщо Вам не вистачає позитивних вражень, Ви втомилися від прохолодної погоди чи спеки або просто мрієте про гарний відпочинок - тоді Вам саме до нас! Ми гарантуємо: тепла та надзвичайних емоцій вистачить на всіх!!!