Одразу два свята постукало у одні дверцята дитячого садочку «Ставочок»

Дата: 13.06.2018 16:37

В цей день вихованці садочку, їх наставники та батьки святкували День захисту дітей,  а 7 майбутніх першокласників прощалися зі своїми іграшками та меншими друзями. Було багато сліз радості. Здається, що плакали всі! Чомусь дуже розчулив всіх присутніх ВИПУСК-2018…У батьків - це сльози чогось нового, незвичного, адже тепер потрібно допомагати дітям "зубрити граніт науки", у бабусь та дідусів - це усвідомлення того, що вже не зможуть сказати:"Ай, най сьогодні побуде вдома!Поспить!", а для педагогів - це ще одне плавання, у яке вони випустили малесеньких «рибок» зі «СТАВОЧКА».

Цікава концертна програма, креативна фотозона, сміх та позитивні емоції!

Із щирими словами вдячності до батьків вернулася завідуююча садочку Ірина Радевич і за всі їхні старання, підтримку та допомогу зробити садочок кращим вручила подяки родинам
Могили, Штигар, Горин, Тацієнко, Саламін, Зінченко, Батрух.

Вже традиційно не обійшлося без маленьких сюрпризів-подаруночків для садочку і для його вихованців від депутата Ходорівької міської ради Марії Гавінської, старости Грусятицького старостинського округу Богдана Пінтелея та діловода Марії Кіщук.

Хоча свято із маленьким смутком, адже діти стали дорослішими, але радість у всіх на душі, бо в селі є дитячий садочок, бо в дитячому садочку є діти і їх багато.