Стихійні сміттєзвалища на території Вибранівського старостинського округу ліквідовано

Дата: 13.06.2018 16:25

Стихійні сміттєзвалища є великою проблемою не тільки окремих територій, але й всієї держави загалом. Кількість їх щороку зростає і вже становить екологічну загрозу для життя та здоров`я людей. Як правило, найбільше твердих побутових відходів продукує приватний сектор. Щоб мінімізувати навантаження стихійних сміттєзвалищ комунальне підприємство «Ходорівське управління комунального господарства» використовуючи недавно придбану нову спецтехніку спрямовує зусилля на їх ліквідацію.

За ініціативи старости Вибранівського старостинського округу Романа Зошія роботи по ліквідації стихійних сміттєзвалищ  проведено на території даного округу.

Звичайно, що в даному напрямку роботи ще дуже багато, але на етапі, коли стовідсотково неможливо охопити всі населені пункти та надати послуги з вивезення сміття, велику надію покладаємо на свідомість наших краян щодо належного поводження з твердими побутовими відходами.