ХОДОРІВЩИНА ВІТАЛА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЯВОРІВСЬКОГО ПОЛІГОНУ

Дата: 21.05.2018 09:14

20 травня 2018 року аматорські колективи Ходорівської об’єднаної територіальної громади вітали святковим концертом військовослужбовців 184-го Навчального Центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного збройних сил України. Мистецтвом пісні, музики та танцю чарували колективи КЗ «Палац культури м.Ходорів»:

народний аматорський ансамбль танцю «Наддністрянка» (керівник – заслужений працівник культури України Юзефа Коцовська);

народний аматорський ансамбль троїстих музик «Візерунки» (керівник Тарас Качор);

народний аматорський дівочий вокальний ансамбль «Ромашка» (керівник Уляна Абрамів);

солістка Василина Івановська;

звукорежисер Роман Неїжмак;

фоторепортаж – директор Палацу культури Галина Кадюк;

ведуча концерту – керівник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Ходорівської ОТГ Христина Вівчар.

Надзвичайно приємним та піднесено патріотичним було спільне виконання Гімну нашої держави.

Творчий колектив та керівник відділу культури нагороджені грамотами за сприяння, активну участь та вагомий внесок у розвиток національно-патріотичного виховання військових.

На завершення перебування на території 184-го Навчального Центру всіх артистів почастували смачним обідом у солдатській їдальні!

Щиро вдячні командуванню 184-го Навчального Центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного збройних сил України за теплий прийом, гарячі оплески та  дружню атмосферу.