МАМО, ТОБІ НИЗЕСЕНЬКО ВКЛОНЮСЬ

Дата: 21.05.2018 09:04

Мама - найдорожче слово в світі!

Де б не був ти, щоб ти не робив,

Назавжди вона твій шлях освітить

Ніжним серцем відданим тобі…

У другу неділю травня вся Україна святкує День матері – свято утвердження життя і всього прекрасного. Майже у кожному населеному пункті нашої громади відбулися зворушливі, хвилюючі, цікаві масові заходи до Дня Матері та Дня сім’ї. Працівники народних домів сіл: Бородчиці, Бринці-Загірні, Вербиця, Городище, Грусятичі, Демидів, Добрівляни, Дроховичі, Дуліби, Жирова, Лучани, Новосільці, Отиневичі, Рудківці, Садки, Чижичі, Чорний Острів, Юшківці спільно з учасниками художньої самодіяльності для всіх мам та бабусь підготували чудові привітання , щоб кожна матуся відчула любов і доброту своїх дітей. Адже для кожної людини дуже важливо і дуже потрібно хоча б раз на рік зупинитися в цій життєвій метушні, згадати про найдорожчу людину на землі, яка подарувала життя, піклується, оберігає, захищає, допомагає! Бо мати – берегиня роду, сім’ї. Для кожного з нас саме її образ є найріднішим, найближчим, найдобрішим, найдорожчим! А наша любов до Матері – безмежна та вічна !

Вклонімося, люди, матерям своїм, чиїм теплом навіки ми зігріті!!!