За ініціативи о.Михайла та його дружини в Дулібах відбувся майстер-клас по різьбленні парафінових свічок

Дата: 11.05.2018 16:15

Свічка є символом життя, світла, символізує духовність. Використовуючи свічку можна очистити свою енергетику, душу, очистити свої думки.

В сучасному світі є різні технології виготовлення та декорування свічок.

Один з них це – різьблення свічок. Візерунок створюється зовні, а при горінні створюється  ефект, наче свічка сяє зсередини, як старовинний ліхтарик.

Колись основною сировиною для свічки був віск, який намагалися зафарбовувати природними барвниками. Сьогодні – є велика палітра кольорів, якісних матеріалів.  Коли кольори поєднані, починається процес різьблення свічки. Такі свічки використовують не лише, як джерело світла. Різьблена свічка – чудовий елемент декору чи подарунок  на будь-яке свято.

Навчитися різьбити свічки мали всі бажаючі в Дулібах, адже тут 05 травня 2018 року  був проведений цікавий майстер-клас священиком о.Іваном Герасимлюком  та його дружиною з м.Добромиль Старосамбірського району, які відвідали Дуліби  на запрошення місцевого священика о.Михайла та його дружини.