Наші баскетболістки – бронзові призери першості області

Дата: 11.05.2018 16:13

В квітні  у місті Сокалі відбувся фінал першості Львівської області з баскетболу серед ДЮСШ (дівчат 2003-2002 р.н.). У змаганнях взяли участь команди Червоноградської, Сокальської, Ходорівської ДЮСШ і Львівської обласної ДЮСШ.

Баскетболістки Ходорівської ДЮСШ у перший день змагань з мінімальним рахунком поступилися командам Червонограда та Сокалю. Наступного дня наша команда зустрілася з баскетболістками Львова. Для того, щоб здобути «бронзу», ходорівчанкам потрібна була тільки перемога. Наші дівчата у цій грі продемонстрували все своє вміння, характер, бажання перемогти і подолали своїх суперниць з рахунком 31:25, що дало їм змогу посісти третю сходинку першості області.

За команду Ходорівської ДЮСШ виступали: М.Мінурка, В.Кузик (Грусятицька ЗОШ №5), Л.Ониськів (Піддністрянський НВК), Х.Кужда, А.Чучула, М.Паздерська, О.Дрогомирецька, А.Бабій, С.Чорна, К.Демчишин, Є.Нетяга (Ходорівська ЗОШ №1)

.   Бронзового призера обласної першості з баскетболу підготували до змагань тренери-викладачі С.Пшик та Б.Литвин.