Чемпіонат області з шахів серед учнів спортивних шкіл

Дата: 11.05.2018 16:05

Чемпіонат області серед учнів ДЮСШ, 2001р.н. та молодших, відбувся в квітні у Городоцькому шаховому клубі. Змагання проходили у двох турнірах - окремо серед юнаків та дівчат. Регламент турнірів – сім турів, контроль часу - 10 хвилин на партію для кожного учасника та 5 секунд на кожен наступний хід.

У турнірі юнаків однакову кількість очок набрали брати Богдан та Владислав Терлак з Ходорова і зайняли, відповідно, друге та третє місця.

Досить вдало розпочали боротьбу за нагороди дівчата. Вже на старті М.Морохівська з Ходорова здобула перемогу над двома другорозрядницями. Проте після прекрасного старту ситуація змінилася. А.Бабій з Ходорова посіла третє місце, а  залікові очки команді принесли також М.Морохівська.

На цьому чемпіонаті команда Городка у черговий раз довела, що є найсильнішою серед команд ДЮСШ Львівської області.

Переможці та призери нагороджені грамотами та медалями.