Староста Чорноострівського старостинського округу офіційно приступила до виконання своїх службових обов’язків

Дата: 04.05.2018 09:23

Відповідно до Закону України  «Про внесення змін до деяких законів України щодо статусу старости села, селища» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2017, № 12, ст.134) депутати Ходорівської міської ради  заслухали та взяли до відома інформацію голови Ходорівської міської виборчої комісії Іванни Михайлюк  про результати перших виборів старости Чорноострівського старостинського округу, які відбулися  22 квітня 2018 року та прийняли рішення про визнання повноважень старости Швець Мар’яни Степанівни, обраної на перших виборах старости Чорноострівського старостинського округу.

Мар’яна Швець, 1981 р.н., самовисуванка, безпартійна, діловод Ходорівської міської ради, проживає в с. Бориничі. Стала переможцем з-поміж чотирьох кандидатів, набравши  49,8% голосів (458 виборців). Явка на виборах старости склала 66,45% - участь у голосуванні взяли 919 виборців із 1382, які були включені в уточнений список виборців. На зазначених виборах старости голосували мешканці сіл Бориничі, Голдовичі, Дроховичі, Лучани і Чорний Острів.

Ходорівська міська рада вітає Мар’яну Степанівну з перемогою, бажає успіхів у реалізації всіх задумів та ідей щодо розвитку території  Чорноострівського старостинського округу.