15 нагород!!! Це - результат юних каратистів Ходорівської ДЮСШ на чемпіонаті Львівської області.

Дата: 16.04.2018 16:40

31 березня 2018 року відбувся чемпіонат Львівської області з кіокушинкай карате серед молодших юнаків та дівчат  2002-2010 років народження. У змаганнях взяли участь 320 спортсменів. Ходорівську ДЮСШ представляли 32 учасники. Наша команда виборола 15 нагород: 5 - перших, 9 – других  і 1 - третє місце.

І місце: Коритовський Ярослав, Терлак Владислав, Гебра Денис, Михайленко Владислав,Беднарський Іван

ІІ місце: Триндяк Марія, Лалак Роман, Озарко Каріна, Підскальний Тарас, Пастух Діана, Новак Давид, Мельник Соломія, Коханевич Наталя, Гуменюк Артур

ІІІ місце: Найда Денис.

Ці змагання  були відбірковими до чемпіонату України, який відбудеться у Києві 4-5 травня. Діти, які зайняли 1- ші і 2- гі місця потрапили у склад збірної Львівської області. Тому щоб визначити найкращих змагання проводилися по круговій системі і деяким спортсменам потрібно було провести 5 поєдинків тільки для того, щоб вийти з групи в чвертьфінал.

Тренер Магарський Степан Володимирович дуже задоволений змаганнями, адже навіть ті діти, які не здобули призові місця провели багато поєдинків і отримали великий досвід, який їм неодмінно потрібний для майбутніх перемог.

Фінансування  участі  спортсменів в  чемпіонаті  проведено за рахунок місцевого бюджету.