Дводенні навчання для енергоменеджерів ОСББ, асоціацій ОСББ, управляючих компаній, ЖКП та органів місцевого самоврядування

Дата: 10.04.2017 15:55

Тренінгово-аплікаційний центр та Центр досліджень місцевого самоврядування спільно із Львівською асоціацією власників житла і управителів житловою нерухомістю оголошують набір на дводенні навчання для енергоменеджерів ОСББ, асоціацій ОСББ, управляючих компаній, ЖКП та органів місцевого самоврядування. В рамка реалізації проекту «Development, Maintenance and Popularization of New Methods of Housing Real Estate Management».

Місце проведення: м. Львів (центр міста)

Час проведення: 24-25 квітня 2017 року

Основною метою заходів є надання учасникам інформації про юридичні аспекти реалізації заходів комплексної термомодернізації багатоквартирних житлових будинків, шляхи зниження витрат на обслуговування будинку за рахунок впровадження енергоефективних заходів та інструменти фінансування заходів енергозбереження. В рамках навчання учасникам буде організовано практичне заняття на демонстраційному майданчику.

Учасники заходу забезпечуються матеріалами і харчуванням (кава-брейк та обід).

Для участь у заході потрібно зареєструватися, для цього потрібно заповнити реєстраційну форму: https://goo.gl/forms/Blv4oOtkIQywDw9u2

Після реєстрації очікуйте на підтвердження участі від організаторів (підтвердження буде відбуватися за вказаними Вами контактами).

Зверніть увагу! Кількість учасники обмежена.