Районні змагання з шахів в Ходорові.

Дата: 05.07.2017 15:51

Результат пошуку зображень за запитом

На районні змагання, які проходили у шаховому клубі Ходорівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 з’їхались 50 школярів. Вони представляли чотири відділення Ходорівської ДЮСШ: Ходорівське, Гніздичівське, Вовчатицьке, Отиневицьке, а також Жидачівський центр творчості та Грусятицьку ЗОШ І-ІІІ ст. №5.

Змагання проводились з нагоди Дня Конституції та про­ходили у шести окремих турнірах різних вікових груп. Юнаки старшої групи та дівчата усіх трьох груп змагались за коловою системою, юнаки 2003-2006 та 2007-2010 р.н. - за швейцарською у сім турів. Контроль часу - 30 хвилин на партію.

Переможці усіх турнірів вистут пили досить достойно, не про­гравши жодної партії. У результаті напруженої боротьби команда Ходорова здобула вісім призових місць, Гніздичева, Жидачева та Отиневич - по три, Грусятич - одне. Приємною несподіванкою став успішний виступ Отиневицької команди. Тут лише з січня 2017 року почало працювати шахове відділення ДЮСШ, а в травні з ініціативи та з-за сприян­ня місцевого старости С.Грицила відкрили прекрасний шаховий клуб, в якому і займаються юні шахісти.

Результати змагань:

Юнаки 1999-2002рн: перше місце - О.Тітик (Ходорів), друге - Д.Пахолків (Ходорів), третє - М.Мисак (Ходорів).

Юнаки 2003-2006рн: перше місце - Р.Тендюк (Гніздичів), друге Б.Терлак (Ходорів), третє - В.Закорчемний (Ходорів).

Юнаки 2007-201 Орн: перше місце - П.Швед (Гніздичів), друге - Вл.Терлак (Ходорів), третє - П.Купець (Жидачів).

Дівчата 2000:2002рн: перше місце - І.Бублик (Гніздичів), друге М.Паздерська (Грусятичі), третє О.Барнась (Отиневичі).

Дівчата 2003-2005рн: перше місце - М.Морохівська (Ходорів), друге - Д.Люшненко (Отиневичі), третє - А.Стах (Отиневичі).

Дівчата 2007-2009р.н: перше місце - О.Гриців (Жидачів), друге А.Пеняк (Жидачів), третє - М.Юревич (Ходорів).

Наймолодші учасники змагань Д.Стегніцький з Отиневич, М.Савків з Ходорова. Переможці, призери усіх турнірів та наймо­лодші учасники змагань наго­роджені грамотами, медалями та призами, усі інші - грамотами за досягнення у різних номінаціях.

Об'єктивно і професійно судив змагання тренер-викладач ДЮСШ Ю.Лешко. До змагань команди готували: Жидачева - М.Кухтин, Гніздичева - І.Пиріг, Ходорова та Отиневич - О.Гулей, Вовчатич - Ю.Лешко.

Змагання пройшли за сприян­ня та фінансової підтримки приватних підприємців Р.Тітика, І.Богачевського.