Ходорівська об'єднана територіальна громада
Львівська область

Подяка Ветеранам!


    Ветеранів сьогодні залишилися одиниці: тих, хто відчув на собі порох, кров і страх, тих, хто вижив у Другій світовій війні. Вони потребують нашої уваги, спілкування та підтримки. У травневі-червневі дні ми вшановуємо тих, хто у роки Другої світової війни виборов свободу та захистив українську землю.
   23 червня 2017 року працівники КЗ «Ходорівська міська публічна бібліотека» відвідали ветеранів Другої світової війни, щоб висловити вдячність за їхній подвиг. Керівник бібліотеки – Ірина Уцик вручила відзнаки-медалі «70 років перемоги над нацизмом» нашим шановним ветеранам-ходорівчанам: Тадею Івановичу Горчинському, Володимиру Прокоповичу Михальчишину, Івану Михайловичу Стеку, подякувавши ветеранам за відвагу, мужність, жертовність в ім’я свого народу, за патріотизм і незламну волю до перемоги і побажала їм здоров’я, родинного тепла та довголіття. В подарунок наші герої отримали книги, в яких зможуть прочитати про роки та події, які вони пережили.
   Ми завжди будемо пам’ятати про героїчну звитягу, нездоланну стійкість, мужність і відвагу людей, які зупинили ворога у жорстокій війні. « повернутися до списку новин